LHV-bureau Noord-Nederland

 
De medewerkers van LHV-bureau Noord-Nederland ondersteunen de huisartsenkringen Friesland, Groningen, Drenthe en Zwolle/Flevo/Vechtdal binnen de regio bij hun werkzaamheden. Zij zijn de schakel tussen het veld en het landelijke beleid.

De ondersteuning vanuit het regiobureau is maatwerk per kring, want elke huisartsenkring heeft andere prioriteiten. Naast dit maatwerk zijn er een aantal zaken die in elke kring aan de orde komen, zoals de huisartsenrampenopvang en het implementeren van kwaliteitsbeleid. De invulling van deze onderwerpen is per kring verschillend, aangezien dit af hangt van de regionale situatie.
Belangenbehartiging in de meest brede zin van het woord staat hierbij centraal, waaronder overleg voeren met zorgverzekeraars (Zilveren Kruis, Menzis en De Friesland).  

Regiobureaus zorgen voor uitwisseling van kennis en ervaringen tussen de kringen onderling, zij leveren input vanuit de regio voor het landelijke beleid en voeren dit beleid vervolgens uit voor de regio. 

Medewerkers LHV-bureau Noord-Nederland


Erik Dijkstra
Regiocoördinator
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
e.dijkstra@lhv.nl 

 

 

Peter Izeboud 
Beleidsmedewerker
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdagochtend
p.izeboud@lhv.nl

 

Nirky Postema
Beleidsmedewerker
Werkdagen: dinsdagochtend, woensdag, donderdag
n.postema@lhv.nl





Neneh Blömer
Junior beleidsmedewerker
Werkdagen; maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
n.blomer@lhv.nl



Heleen Smit
Regiosecretaresse
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag
(t/m 15.00 uur)
h.smit@lhv.nl



 

Heidi van der Ploeg
Regiosecretaresse
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
h.vd.ploeg@lhv.nl

  

Contact
Dokter Klinkertweg 12-20
8025 BS Zwolle
T (038) 460 12 51
E-mail: noord-nederland@lhv.nl